خدمات حمل و نقل به کشور همسایه

خدمات حمل و نقل کالا

هلدینگ وندا  این امکان را برای بسیاری از اصناف و تاجران ایرانی فراهم آورده است که حتی محموله‌های کوچک خود جهت صادرات به عراق را با حداقل هزینه به شهرهای مختلف این کشور  ارسال کنند.

هلدینگ وندا با استفاده از شبکه ارتباطی قوی خود این امکان را فراهم می‌آورد تا محموله‌های مشابه و هماهنگ با هم در 1 وسیله های نقلیه متناسب با  کالا ها بارگیری شوند.

 

در بعضی از موارد، تولیدکنندگان به دلیل عدم آگاهی کافی نسبت به شرایط لازم، عملیات بسته بندی کالا ها را به درستی انجام نمی دهند که موجب آسیب کالا در مسیر حمل تا رسیدن به مقصد می‌شودهلدینگ وندا  با استفاده از تجهیزات ‌روز دنیا و نیروی کار ماهر، بسته بندی محموله های تجاری را بر اساس ماهیت آن ها تقسیم‌بندی و انجام می‌دهد.

قیمت گذاری حمل خرده بار

فرآیند قیمت گذاری حمل محموله های تجاری به صورت خرده بار به چندین روش صورت می گیرد. برای مثال می‌توان به محاسبه بر حسب حجم بسته ها(متر مکعب)، وزن بسته ها(کیلوگرم) اشاره کرد. در هلدینگ وندا  محاسبه هزینه ها توسط متخصصان حمل و نقل با تجربه در جهت کاهش هزینه ها و جلب رضایت مشتری برای آن ها محاسبه خواهد شد.

 

چراهلدینگ وندا ؟

مزیت دیگر هلدینگ وندا در حمل گروپاژ به عراق، امکان دریافت کالاهای خرده بار در سراسر ایران و حمل زمینی به تمام نقاط کشور است. ما توجه به خواسته مشتری کالا را در محل تولید تحویل می گیریم و مقدمات فرآیند حمل کالا را در نزدیک ترین شعبه در همان شهر انجام می‌دهیم. بیمه کالا در همان زمان بارگیری و حمل و در نهایت به مقصد رسیدن تمام مراحل تحت پوشش بیمه به بالا تریت سقف بیمه ضمانت سلامت کالا میباشد.

نوشتهٔ پیشین
خدمات مجموعه
نوشتهٔ بعدی
انبارداری

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست